HNreader

Aplikácia denníka Hospodárske noviny Vám prináša ekonomický pohľad na udalosti doma a vo svete. Je určená pre stolné počítače, notebooky a tablety s operačným systémom Windows 8.1/RT.

Okrem čítania jednotlivých článkov Vám aplikácia umožní prezerať ePaper vydania tlačených hospodárskych novín s archívom siahajúcim až do januára 2011.

Aplikácia je prepojená s Vašim účtom Microsoft a pri prvom prihlásení získate skúšobný prístup na 14 dní bezplatne. Prihlásiť sa samozrejme môžete aj pomocou Vášho HNkonto účtu.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

Používaním aplikácie HNreader pre Windows 8.1 (ďalej len aplikácie) súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Ecopress, a.s.

Spracovávané údaje a ich použitie

Vyhradzujeme si právo uchovávať nasledovné údaje:
  1. Základné informácie Vášho účtu Microsoft (zahŕňa Vaše identifikačné číslo a Vaše meno)
  2. Informácie o transakciách vykonaných prostredníctvom aplikácie
  3. IP adresu, z ktorej sa prihlasujete do rozhraní spoločnosti Ecopress
  4. Prepojenia Vášho účtu Microsoft s HNkonto účtom
  5. Plné znenie správ, vrátane dobrovoľne poskytnutých údajov, ktoré odošlete prostredníctvom kontaktného formulára v aplikácii.

Uvedené údaje sú ukladané výlučne za účelom zabezpečenia funkcionality prihlásenia a technickej podpory. Spoločnosť Ecopress, a.s. sa zaväzuje neposkytovať tieto informácie tretím osobám s výnimkou orgánov činných v trestnom konaní s platným povolením na prístup k týmto údajom.