Často kladené otázky

Na tejto stránke môžete nájsť odpovede na najčastejšie kladené otázky ohľadom HNkonta. Ak máte otázku, na ktorú ste nenašli odpoveď, tak nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára


Nie, konto je možné v niektorých službách využívať aj bez toho, aby jeho majiteľ bol súčasne predplatiteľom vydavateľstva Ecopress. Ak však používateľ chce pristupovať k spoplatneným službám, prípadne sa identifikovať ako predplatiteľ niektorého z titulov v systémoch, ktoré to vyžadujú, je potrebné spojiť si konto s predplatným pomocou formulárov, ktoré sú k dispozícii v záložke Moje Tituly.

HNkonto nie je primárne viazané na predplatiteľa, ale na predplatné konkrétneho titulu v digitálnej podobe. Dávame možnosť rozhodnúť sa ako s predplatným naložíte. Niektoré služby môžete darovať inej osobe, môžete mať viac predplatných na rôzne subjekty alebo viac kusov predplatného na jeden subjekt.

Nie, HNpad je samostatný produkt, ktorým sa snažíme vyjsť v ústrety predplatiteľom, ktorí uprednostňujú čítanie titulov na tablete.

Nie, webový portál HNonline už nie je zapojený do systému Piana. Dňa 1.12.2013 vydavateľstvo Ecopress vystúpilo z Piana a spustilo vlastný spôsob spoplatnenia webového obsahu.